Vali Karahan Babadağ İlçesinde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu
Valimiz Hasan Karahan, Babadağ İlçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bazı kamu kurumlarında incelemelerde bulunan Sayın Valimiz, vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti, ilçede hizmet veren Yaşlı Bakım Evinde yaşlılarımızın sıkıntılarını dinleyerek hayır dualarını aldı.
İlk olarak Babadağ Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Tevfik Kumbasar, Belediye Başkanı Selim Demirezen ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam Kumbasar’dan ilçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesini ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, sınıfları dolaşarak öğrencilerle biraraya geldi. Okulun laboratuvar ve kütüphanesinde de incelemelerde bulunan Vali Karahan, BASİAD Öğrenci yurdunda da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Babadağ Toplum Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Vali Hasan Karahan, görevli sağlık görevlilerinden ilçedeki yapılan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.
Valimiz Hasan Karahan, Toplum Sağlığı Merkezi ziyaretinin ardından Babadağ Belediyesine geçti. Babadağ Belediye Başkanı Selim Demirezen ziyarette Sayın Valimize belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili olarak bilgi verdi.
Babadağ ziyaretinde daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına geçen Valimiz Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı Kapalı Spor Salonunu da ziyaret eden Sayın Valimiz, burada yapılan spor faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlçe meydanında vatandaşlarımızla da biraraya gelen Vali Karahan, sohbet ederek sorunlarını dinledi, esnaflara da hayırlı işler temennisinde bulundu.
Valimiz Hasan Karahan, son olarak Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Burada yaşlılarımızla bir araya gelen Sayın Valimiz, onlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Merkezde kalan tüm yaşlılarımızla tek tek ilgilenen Valimiz Hasan Karahan, yaşlılarımızın hayır dualarını aldı.